Золочів’янин здобув призове місце на Чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате

Золочів’янин Ростислав ФЕРЕНЦ виборов 2-ге місце на Чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате.

«Для Львівської обласної федерації кіокушинкай карате сьогоднішній день видався надзвичайно щасливим. Сьогодні, 11.11.2017 року, на Чемпіонаті Європи серед молоді U-22, який проходив в м.Кельце (Польща), двоє наших спортсменів посіли призові місця: ФЕРЕНЦ Ростислав – 2-ге місце, а КРЮКОВ Юрій – ЧЕМПІОН ЄВРОПИ!!!
Від щирого серця вітаю сенсея Красносельського Володимира і сенсея Крюкова Віталія (тата і тренера в одній особі) за підготовку спортсменів найвищого європейського рівня.
Взагалі вся збірна України виступила дуже добре. Перші місця серед молоді, крім нашого Юрія, посіли: ЖУРАВЕЛЬ Анатолій (Полтавська обл., тренер – сенсей Прядка Володимир), ЛАГНО Світлана (м.Олександрія, Кіровоградської обл., тренер – сенсей Слинько Сергій), КОВАЛЬЧУК Ярослав (розділ “ката”, м.Львів, СК”Канку”, тренер – сенсей Мутін Сергій). А ще багато других і третіх місць.
Теж дуже добре виступила і кадетська збірна України, яка принесла в скарбничку збірної України багато медалей за 1-ше, 2 -ге та 3 -тє місця.
Щиро вітаю всіх тренерів та суддів зі збірної України з чудовим виступом.
Ми ще раз довели, що маємо чудову молоду зміну!!!
ОСУ!» – повідомляє сенсей Олександр Король.

Вітаємо спортсменів та зичимо нових перемог!

Залишити відповідь

Next Post

Новини за тиждень | 12.11.2017

У програмі “НОВИНИ ЗА ТИЖДЕНЬ” від 12 листопада 2017 року дивіться про таке: – На сесії районної ради говорили про автостанцію у Золочеві; – У 9 селах Золочівщини встановили вуличне освітлення на сонячних батареях; – Розпочато протиаварійний ремонт дороги Підгородне-Струтин; – У Сасові школярі готуються до участі у Всеукраїнському фестивалі […]