Золочів’яни взяли участь у спартакіаді серед інвалідів праці «Сила духу»

5 липня 2018 року на базі Миколаївської районної дитячо-юнацької спортивної школи відбулась VІ-а Спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу».

Від Золочівського відділення УВД ФССУ у Львівській області брали участь четверо інвалідів від трудового каліцтва. Учасники Спартакіади змагались в шести видах спорту: шахи, дартс, бомбаскет, армспорт, настільний теніс, гирьовий спорт.

В особистій першості дві срібних медалі з гирьового спорту та бомбаскету виборов для району Кулєба Василь Миколайович, дві срібних медалі з настільного тенісу та бомбаскету виборов Гошко Роман Романович, срібло з дартсу виборов Михаліцький Ігор Станіславович.

У загальнокомандному комплексному заліку VІ-ої Спартакіади Львівщини серед інвалідів праці «Сила духу» команда Золочівського відділення УВД ФССУ зайняла ІІ місце серед 14 районів області. Команда була нагороджена медалями та почесною грамотою.

Основним завданням Фонду, як однієї з найбільш значимих і ефективних інституцій держави, завжди буде захист інтересів людини праці. Ми працюємо для людей і найбільша подяка нам – це бачити їх щасливими і життєрадісними. Залучення потерпілих на виробництві, інвалідів праці до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації є одним із головних обов’язків Фонду соціального страхування. Люди, які травмувались на виробництві потребують особливої уваги, тому важливість цього спортивного заходу не можна переоцінити, адже Спартакіада, що вже стала традиційною загальнодержавною подією – це одна з непереборних сутностей існування наших потерпілих, яку вони чекають цілий рік. Це поступ до кращого повноцінного життя без жодних обмежень.

Золочівське відділення Фонду соціального страхування сердечно дякує усім, хто долучився до підготовки змагань, а особливо ФОП Бомк І.Р., директору ТзОВ «Ірина» Налужному С.Я., керівнику філії ТзОВ «Карпатські мінеральні води» Костику М.О., які надали спонсорську допомогу учасникам Спартакіади.

Начальник Золочівського відділення
управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування
України у Львівській області Рискальчик Н.Б.