Золочів’яни взяли участь у проекті з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп»

Серед вершин гір, густих лісів, річки і цілющого гірського повітря у селі Тухля, що на Сколівщині Львівської області 23 травня 2018 року стартував інноваційний проект з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп». Золочівську команду «Unicorn» представили креативні, розумні, талановиті учні 9-х класів Золочівського ОЗЗСО I-III ст.. № 2 ім. М. Шашкевича з енергійним куратором, вчителем історії, Мельник Соломією Володимирівною. Також у старті даного проекту взяли участь представники Золочівського районного центру зайнятості, центральної районної бібліотеки та Золочівського ОЗЗСО I-III ст.. № 2 ім. М. Шашкевича.

У відпочинковому дворі «Калина», який гостинно відчинив двері для усіх запрошених, учасникам команд розповіли про мету проекту «ПрофіКемп», а також провели майстер класи по риториці, фото, відео. Беручи участь у проекті, учні зрозуміли, що матимуть змогу визначити свої схильності до тієї чи іншої професії, щоб в майбутньому правильно обрати свій професійний шлях, аби мати задоволення від праці на користь людям і країні, в якій живеш.

Після навчання усім запрошеним презентували бойківську вишивку, ремісницькі цікавинки, представили діяльність травника, а також дегустували сири та буженину. Завершили урочистості аматорський колектив «Вишиванка» та фолк-гурт «Фіглярі». Запалені веселими танцями, учасники об’єднувались у велике коло, знайомились і просто насолоджувались приємною атмосферою.

Дорогою додому усі жваво обговорювали побачене , наввипередки згадували унікальні природні та культурно-історичні пам’ятки рідного краю,якими будуть дивувати інших.

Золочівський районний центр зайнятості

Залишити відповідь

Next Post

Золочів'яни серед переможців конкурсу дитячих малюнків

В ЛДУФК відбулось нагородження юних художників арт-гуртка «Сонечко» БФ «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами». 24 травня, у актовій залі Львівського державного університету фізичної культури під керівництвом Юрія Турянського, голови відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, відбулося нагородження переможців конкурсу дитячих малюнків на тему «Зимові Олімпійські ігри […]