Золочів’яни успішно виступили на Всеукраїнських змаганнях з ракетомодельного спорту

Нещодавно відбулися Всеукраїнські змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту. Гостинна Чернігівщина приймала спортсменів ракетомоделістів з усієї України. В змаганнях взяла участь рекордна кількість команд – 20 команд з 11-ти регіонів України. Команду Львівщини представляли вихованці СЮТ: Миклюх Михайло, Лемко Павло, Задорожний Ігор, Кізяк Олександр.

В підсумку змагань наша команда посіла ІІ загальнокомандне місце, пропустивши вперед господарів змагань, досягла таких результатів: перше командне місце – в класах моделей S-9A (ротошути) і S-1A (висотки), друге командне місце- в класах моделей S-4A (рекетопланер), S-7 (моделі-копії ), S-6A( стрічка).

В особистій першості у нас такі результати:
Миклюх Михайло – І місце в класі моделей S-9A (ротошути);
Кізяк Олександр – І місце в класі моделей S-1A (висотки). Зауважимо, що висота польоту нашої моделі ракети досягла 378м. Це найкращий результат змагань!
Лемко Павло – ІІІ місце в класі моделей S-7А (моделі-копії).

Команда Золочівської станції юних техніків під керівництвом керівників ракетомодельного гуртка, майстра спорту України Володимира Карплюка та Івана Карплюка показала хороший результат і гідно представила Львівщину!

Залишити відповідь

Next Post

Випускний у Золочівській музичній школі

31 травня 2018 року у Золочівській музичній школі відбувся вечір присвячений врученню свідоцтв про закінчення Золочівської державної музичної школи. Цьогоріч випускниками школи є 39 учнів, які навчалися у фортепіанному, струнному, народному, бандурному та духовому відділі. Детальніше про свято дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: