Золочів’яни серед переможців конкурсу дитячих малюнків

В ЛДУФК відбулось нагородження юних художників арт-гуртка «Сонечко» БФ «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами».

24 травня, у актовій залі Львівського державного університету фізичної культури під керівництвом Юрія Турянського, голови відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, відбулося нагородження переможців конкурсу дитячих малюнків на тему «Зимові Олімпійські ігри – 2018» та нагородження найкращих спортсменів Львівщини.
Упродовж двох місяців тривав обласний конкурс малюнків, присвячений ХХІІІ зимовим Олімпійським іграм, які відбувались у корейському Пхьончхані з 9 до 25 лютого ц. р. На конкурс надійшло понад 300 малюнків. Журі обрали найцікавіші роботи серед найкращих. Основною вимогою до малюнку було: всебічне розкриття теми відображення олімпійського духу та олімпійської символіки. За участю виконавчого директора відділення НОК України у Львівській області, учасниці зимових Олімпійських ігор в Ліллехаммері Христини Опьола-Подгрушної, голови обласної федерації стрільби з лука Олександра Калініченко, заступника начальника управління фізичної культури та спорту ЛОДА Оксани Вацеби та під керівництвом професійного журі: доцента кафедри дизайну та основ архітектури Львівської політехніки Орести Ремешило-Рибчинської та завідувача кафедрою реставрації творів мистецтв Львівської національної академії мистецтв, доцента Тараса Янка визначено лауреатів конкурсу у різних вікових групах.

Серед переможців і вихованці арт-гуртка «Сонечко» (вчитель-керівник Галина Гевко) Золочівського благодійного фонду «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами»:
І місце – Юрій Іванчишин,
І місце – Дмитро Ратишин,
І місце – Ілля Маліновський
Лауреати були нагороджені дипломами переможця та призами. А також були відзначені грамотами та пам’ятними сувенірами: Горшинська Анна, Коперчовський Тарас, Заяць Оксана, Ковалишин Юліана та Назаркевич Роман.
«… Ми щиро вдячні організаторам конкурсу за підтримку, співпрацю, привітання усім, хто долучився до такого святкового заходу», — подякував отець Михайло Сукмановський, президент БФ «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами».
При цьому організатори конкурсу й спортивна громада Львівщини дякували юним художникам арт-гуртка «Сонечко» та їхньому педагогу за чудові конкурсні і роботи, які відобразили дух Олімпійських ігор.
На завершення заходу о.Михайло Сукмановський запросив дітей відвідати та відсвяткувати успіхи у МакДоналдсі. Юні переможці були щасливі та надзвичайно задоволені поїздкою.

Залишити відповідь

Next Post

У зоні проведення операції Об’єднаних сил загинув Герой зі Львівщини

Сьогодні у зоні проведення операції Об’єднаних сил під час обстрілу поблизу населеного пункту Зайцеве Донецької області загинув боєць 1-ї Окремої штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор” Корчак Мар’ян Іванович 06.09.1995 р.н. Про це інформують у прес-службі Львівської ОДА. З 2010 по 2015 роки Мар’ян навчався у вищому професійному училищі […]