Золочів’ян кличуть зустріти загиблого воїна

Як повідомляли раніше, у російсько-українській війні, що триває на сході України загинув патріот, відомий адвокат золочів’янин Олександр Швець.

Тіло воїна привезуть зранку у четвер –  21 липня. Золочів’ян закликають зустріти Героя із лампадками.

Хто має можливість, прийдіть орієнтовно о 6-7 годині ранку (час приблизний, бо дорога далека) на вулицю Бродівську у Золочеві аби гідно зустріти полеглого бійця.

Панахида запланована 21 липня на 20 годину вечора за адресою вул. Набережна.

Чин похорону розпочнеться у п’ятницю 22 липня о 10 годині ранку.  Похоронна процесія піде до церкви Вознесіння Господнього (вул. Львівська).

Далі похоронна процесія поїде до м. Львова у  Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла. Поховають Олександра Швеця у Львові на Личаківському цвинтарі.  Про це “Золочів.нет” повідомила  волонтер та депутат облради Мирослава Бабінська.

Залишити відповідь

Next Post

НА ПЛІСНЕСЬКУ ВІДКРИТО ЧЕРГОВИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ ЦВИНТАР ДАВНЬОРУСЬКОГО ЧАСУ

На території Пліснеського археологічного комплексу продовжують працювати дві експедиції: Інституту археології Львівського національного університету ім. І. Франка (кер. – к.і.н., директор ІА ЛНУ, доц. кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки ЛНУ – М. Филипчук) та Адміністрації історико-культурного заповідника «Давній Пліснеськ» (кер. – заступник директора з наукової роботи А. Филипчук, […]