Золочів відвідає Левко Лук’яненко

2 вересня 2012 року Золочів відвідає Герой України, громадський і політичний діяч, відомий дисидент та правозахисник, лідер Української республіканської партії – Левко Григорович Лук’яненко.
Як нам повідомив депутат Львівської обласної ради Тарас Батенко, Левко Лук’яненко відвідає Золочів та Глиняни в рамках свого туру для зустрічі з громадськістю.
У Глинянах зустріч запланована на 14 годину, у будівля міської ради. В рамках зустрічі відбудеться відкриття пам’ятної дошки, народне віче за участю Героя України Левка Лук’яненка та кандидата в народні депутати України Тараса Батенка.
У Золочеві зустріч запланована на 18 годину, на площі Вічевій (біля пам’ятника Маркіяна Шашкевича). В рамках зустрічі відбудеться народне віче за участю Левка Лук’яненка і Тараса Батенка. А також відбудеться концерт Павла Табакова.
Нагадаємо, що Левко Лук’яненко є автором Акту про незалежність України від 24 серпня 1991 р. та відсидів два десятки літ в тюрмах за ідею Незалежності України.

Залишити відповідь

Next Post

Відбувся фестиваль “Мозаїка поколінь”

Родина — це не тільки рідні, родичі. Це —   весь наш народ український. Родина до родини — народ. Ми з вами — український народ, який складається з малих і великих, дружних, працьовитих і талановитих родин. Як могутня ріка бере свою силу з маленьких джерел, так і наша Україна повниться  […]