Золочів та Броди змагалися у тенісі

tenisНапередодні відкриття цьогорічної Олімпіади у Бразилії тенісний клуб «Олімп» отримав запрошення від сусідів на «Літню першість Бродів» – BRODY SUMMER OPEN 2016.
На турнір, що пройшов на базі відпочинкового комплексу «Злагода» прибуло 18 учасників – доволі пристойна кількість як для змагань такого рангу. Всі тенісисти змагалися в одиночному розряді. На першому етапі була застосована колова формула з 4-ма підгрупами. На другому етапі по двоє спортсменів з кожної підгрупи виходили до чвертьфінальної стадії турніру. Специфіка покриття, що має важливе значення для тенісу, не дозволяла гостям у повній мірі використовувати звичний швидкісний стиль гри. Тим не менше, представникам «Олімпу» вдалося адаптуватися і вже домінувати на стадії чвертьфіналів. Тут із 8-ми позицій 6-ть були за клубом із Золочева. А у півфіналах змагалися лише тенісисти «Олімпу» .
У Золочеві паралельно розвиваються два напрямки тенісу – чоловічий та жіночий, як для дорослих так і для дітей. Тож запрошенням бродівчан скористалися двоє юних представниць «Олімпу», які на рівних змагалися із чоловіками. Більше того, одна із них, Роксолана Вербова пройшла до півфіналу. Правда, у Золочеві вона тренується лише у канікулярний період, а решту часу – у Великобританії, де проживає. Фінал BRODY SUMMER OPEN 2016 вийшов для золочів’ян домашнім. По-перше, зустрічалися 1-ша і 2-га ракетки Золочева – Орест Станович та Мар’ян Олійник, а по-друге, довелось покидати Броди, оскільки на час проходження півфіналів вже настали сутінки. У золочівському фіналі в черговий раз переміг Орест Станович. Для цього йому вистачило двох сетів 6:2, 6:4.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Галюсічки Михайлівни Левкович

З 40-річчям Галюсічку Михайлівну Левкович вітає оргкомітет міжнародної Асоціації Добродіїв. Що жінці потрібно для повного щастя, Навряд чи мужчинам збагнути це вдасться, Та все ж, щоб життя вам здавалося раєм, Сьогодні від щирого серця бажаєм: Здобутків у праці! Погоди ясної! Щоб дім обминали всі біди й печалі. Кохання палючого, як […]