Золочів – студентське місто, або як ми День студента святкували

koledz8У п’ятницю 16 листопада о 15.00 в малому залі районного будинку культури відбулося святкування Дня студента студентами ВСП НУ «Львівська політехніка» Золочівський коледж. Дійство відбулося на досить високому рівні.

З Днем студента першим привітав своїх вихованців директор коледжу Ярослав Євгенович Жулин, наголосивши на тому, що святкування дня студента в стінах нашого коледжу відбувається вже в 15-й раз і з кожним роком ми пишаємося все новими і новими здобутками студентського і викладацького складу. Зокрема, грамотами на успішне навчання і активну участь в студентському самоврядуванні були відзначені такі студенти: Гуменюк Андрій, Яріш Михайло, Харченко Тетяна, Ільків Володимир, Височанський Ярослав, Світлана Медвицька та інші.

Вже традицією стало для студентів коледжу  святкування свого свята постановкою КВК. Цьогоріч перед студентами було поставлено завдання підготувати КВК на тему «Студенти йдуть в президенти». І їм це вдалося напрочуд гарно. Студенти показали «вищий пілотаж».

Відповідно до професійної спеціалізації студенти сформували 3 команди. Зокрема правознавці –  «ШОК», економічний відділ – «ПОКЕМОНИ» та відділ розробки програмного забезпечення назвали себе «VIP».

В ході жеребкування першими показувати свої доробки на сцені пішла команда правознавців «ШОК» і в цьому ж конкурсі, разом з «ПОКЕМОНАМИ» здобули рівну кількість балів. У відео конкурсі сили дещо зрівнялись і всі 3 команди наступали одна одній на п’ятки. Роковим виявився музичний конкурс де в тісній боротьбі, з різницею лише в один бал, перемогу здобули молоді КВН-щики-правознавці. З чим ми їх і вітаємо.

За всім процесом гри спостерігало і оцінювало незалежне і об’єктивне журі викладачів коледжу.

Окрім КВН-у своїх колег прийшли привітати піснею Христина Ясіновська і Олеся Какалюк.

В кінці святкування голова журі  о. Юрій Галабуда вручив медалі учасникам і переможцям: бронзову медаль – команді «VIP», срібну  – «ПОКЕМОНИ» і золото дісталось переможцям святкування – команді «ШОК».

Проте потрібно сказати, що всі студенти, які виступали і були присутні на святі є переможцями, оскільки змогли проявити всі найкращі якості притаманні студенту – самоорганізованість, активну громадську позицію, артистичність і вміння працювати і веселитись в колективі поважаючи думки своїх колег.

Тому, зі святом Вас дорогі студенти Золочівського коледжу. Зі святом всіх студентів Золочівщини. Зі святом всі тих хто був і є студентом. Успіхів вам. Натхнення і щирих посмішок від життя.

Козюра Андрій

Залишити відповідь

Next Post

Відбулася "Особиста першість району з настільного тенісу"

18 листопада 2012 року у Золочівському професійному ліцеї відбулася особиста першість району з настільного тенісу. Змагалися 57 учасників різних вікових категорій. Учасників змагання привітали перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Бучковський, заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Микола Сагатий. Переможців та призерів нагороджено дипломами, […]