“Золочів.нет” сьогодні виповнюється 8 років

Раді повідомити Вам, що інформаційному порталу “Золочів.нет” сьогодні виповнюється 8 років.

ГО “Золочів.нет” об’єднала у собі креативних людей, які разом творять громадську журналістику.

Вже 8 років ми працюємо для Вас, показуючи події, що відбуваються довкола. За цей час ми зробили понад 21 тисячу публікацій на сайті zolochiv.net, показали понад 5000 різноманітних відео, серед яких випуски різних програм, трансляції наживо. Ми зібрали майже 11 мільйонів переглядів наших відео на каналах YouTube. Щотижня наш сайт відвідує в середньому 60 тисяч людей, які не лише у Золочівському районі, в Україні, але й далеко за кордоном.

Наші сюжети також можна побачити на великих телеканалах, інтернет-виданнях, маємо співпрацю із відомими журналістами.

Ми радо долучаємося до підтримки благодійних проектів – заради допомоги людям, які цього потребують.

Хочемо щиро подякувати усім тим, хто є нашим глядачем, читачем, дописувачем. Дякуємо, що підтримуєте нас, допомагаєте нам, сприяєте нашому розвитку. Велика подяка тим, хто контактує з нами аби надати ту чи іншу інформацію!

Громадська журналістика добре розвинена в Європі, в США, а в Україні – лише починає розвиватися. Тому ми радо запрошуємо до нашого кола усіх тих, хто хотів би спробувати себе в якості громадського кореспондента.

До нових зустрічей на інформаційному порталі “Золочів.нет”!

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Софійки Лип'як

Святкує свій День народження Софійка Лип’як. Дорогу донечку, сестричку, внучку, похресницю вітають мама, тато, братик Матвійко,  братик Юрчик, бабуся Галя, дідусь Ігор, хресна Уляна з сім’єю, прабабуся Марія до привітань приєднуються сім’я Даниленко і Гупало. Так хочеться подарувати Тобі долю І прихилить до Тебе цілий світ. Щоб в щасті Ти […]