«Золочів.нет» розпочинає конкурс «Таланти Золочівщини – 2015»

talantuНаша Золочівщина багата на молодих талантів, які співають, пишуть вірші і не лише, але про це мало кому відомо. Для того, щоб такі люди ставали відомі для мешканців нашого краю та розвивали його культурно і духовно, ми розпочинаємо конкурс «Таланти Золочівщини – 2015».

Щоб взяти участь у конкурсі Вам необхідно прийти в студію «Квест» аби записати відео Вашої творчості та заповнити анкету. Приймається заявка на участь лише того конкурсанта, творчість якого є оригінальною, тобто не є порушенням авторського права. Учасник, що набере найбільшу кількість переглядів, стає переможцем.
Початок конкурсу 4 серпня 2015 року, оголошення та нагорода переможців 1 жовтня 2015 року. Таланту, що стане фіналістом цього проекту «Золочів.нет» подарує безкоштовну зйомку кліпу, диплом переможця та цінні подарунки від спонсорів.
До розгляду приймаються заявки з таких категорій музика та мистецтво слова.
Учасниками можуть стати молоді люди віком від 3 до 21 року, які проживають на Золочівщині.

Для участі в проекті пишіть на електрону пошту kvest.in@ukr.net або звертайтесь за адресою: м. Золочів, вул. Рєпіна, 1; тел.: 0967424988.

Залишити відповідь

Next Post

Потрібен реабілітолог-методист

У Золочівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів потрібен на час декретної відпустки реабілітолог-методист, з стажем роботи 5 років. За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 58-732 (з 10:30 по 15:30 год.) 0672570005 Гураль Богдан Орестович Резюме надсилайте за ел.адресою: reabilcentr@i.ua Поділіться цим у соцмережах: