Спогади про Героїв Небесної Сотні та Майдан на зустрічі з молоддю

20 лютого 2018 року у читальній залі районної бібліотеки відбувся районний молодіжний захід «Герої нашого часу» в пам’ять про Героїв Небесної Сотні. Захід організовано відділом організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О. Марусин, Г. Чекайло) в рамках виконання районної програми «Молодь Золочівщини».

Розпочався захід із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Основним меседжем зустрічі були розповіді-спогади запрошених медиків, які рятували життя громадянам на Майдані у Києві у часи Революції Гідності. Медик-волонтер, доброволець, учасник бойових дій на Сході України Тарас Попадюк під час своєї промови до молоді розповів про злагоджену роботу команди золочівських медиків, корті рятували життя людям від снайперських куль та різного роду поранень. Лікар-волонтер у часи київського майдану, фахівець Золочівської ЦРЛ Адам Мокринський розповів, під час спогадів про майдан, про формування команди медиків, про їхню ротацію та нелегку щоденну працю в екстремальних умовах, патріотизм та героїзм у серцях.

Під час заходу учасники мали змогу переглянути фільм про події майдану та про героїв, які поклали своє життя за європейське майбутнє кожного з нас.

Студенти Золочівського коледжу НУ «Львівська політехніка» і учні Золочівського економічного ліцею продекламувала вірші, присвячені Героям Небесної Сотні. У присутніх викликала смуток у серцях та сльози на обличчі пісня виконана акапельно Олегом Габрієлем «Мамо не плач».

У заході взяли участь керівництво районної державної адміністрації та районної ради.

Залишити відповідь