Золочів’яни внесли свою лепту в перемогу збірної України на Чемпіонаті світу з радіоспорту

На початку липня цього року в м. Вінниця проходив 3 Чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації серед юнаків. До України на ці змагання приїхали команди з 11 країн світу, а саме: фаворити змагань чехи, німці, поляки, білоруси, литовці, румуни, словаки, словенці, болгари, хорвати та китайці. Кожна команда складалася з 20 спортсменів: 4 вікових групи по 5 спортсменів в кожній групі: Ч-16 (хлопці 15-16 років), Ч-14 (хлопці 13-14 років), Ж-16 (дівчата 15-16 років) та Ж-14 (дівчата 13-14 років). До складу збірної України в групу Ч-16 входило і двоє золочів’ян: учень ЗОШ №4 Богдан Воєвода та учень ЗОШ №2 Олександр Гусін.

Змагання проходили 3 дні поспіль з таких дисциплін: класична дистанція в діапазоні 3.5 мГц, спринт та класична дистанція в діапазоні 144 мГц. Начальником дистанції були сплановані дуже важкі траси. Наприклад, для групи Ч-16 оптимальна довжина траси складала 6.4 км. Але вже на фініші, знаючи точне розташування «лисиць» (передавачів) на карті, визначити оптимальний варіант пошуку дуже важко. Крім цього на цих змаганнях були використані передавачі з Болгарії, потужність випромінювання яких в 5 разів була більша, від передавачів, що використовуються в Україні. А це вносило додаткові труднощі для оцінки на слух віддалей до передавачів.

В перший день змагань лідерами були чехи. Здивували своїми успіхами спортсмени з Білорусії, хороші результати показали словаки, словенці, хорвати.

Вже на другий день змагань українці пішли в наступ, а після третього дня – вийшли вперед.

По сумі результатів 3-х денних змагань і по кількості завойованих медалей збірна України стала Чемпіоном світу 2019 року зі спортивної радіопеленгації. Всі члени збірної України нагороджені медалями, цінними подарунками та спортивними костюмами. Вітаємо золочів’ян – Богдана Воєводу та Олександра Гусіна, які внесли свою лепту в перемогу збірної України.

Залишити відповідь

Next Post

Рада ухвалила Виборчий кодекс із відкритими списками

Верховна Рада ухвалила у другому читанні проект Виборчого кодексу, який передбачає відкриті списки. Про це повідомляє “Українська правда”. За проект закону №3112-1 проголосували проголосували 230 нардепів, з необхідних 226. Зранку 11 липня спікер парламенту Андрій Парубій заявив, що залишилось всього 26 правок, які стосуються перехідних положень до кодексу. Їх нардепи […]
Золочів.нет