Золочів’яни успішно виступили на змаганнях з шахів у Львові

17 березня у Львівській Шаховій Академії проходили кваліфікаційні змагання з нормою І розряду. В змаганнях взяли участь 40 юних шахістів Львова та області. Золочів представляли гуртківці ЦДЮТ Тарнавський Назар і Сагателян Юрій.

Турнір проходив по швейцарській системі в 9 турів. Щоб виконати норму І розряду треба було набрати 7 очок. В гострій безкомпромісній боротьбі Тарнавський Назар набрав 7 очок і посів ІІІ призове місце. Він був нагороджений кубком, пам’ятною медаллю, дипломом та сертифікатом. Вітаємо його!!!

Варто зазначити, що норму І розряду виконали лише 3 учасники даних змагань. Сагателян Юрій набрав 6 очок і посів 6 місце. Бажаємо нашим юним шахістам творчих здобутків і подальших перемог!
Керівник шахового гуртка
Роман Лисенко

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Оксани Гелемейз

Святкує своє 30-ти річчя Оксана Гелемейз. Дорогу маму, дружину, невістку вітають з ювілеєм син Віталій, дочка Марічка, чоловік Роман, свекор і свекруха. Бажаємо достатку, радості і добра. Здоров’я міцного, злагоди і миру. Щоб завжди Тебе Мати Божа берегла, А Господь Тобі хай посилає дні щасливі Ангел-охоронець хай з плеча не […]