Золочів’яни стали чемпіонами України з ракетомодельного спорту

З 08.05. 2019 року по 14.05.2019 року в м. Дніпро проходили Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з ракетомодельного спорту та юних ракетомоделістів (юнаки) (IV ранг).

У змаганнях взяли участь представники 14-ти областей України. Львівщину представляли вихованці Золочівської станції юних техніків. Протягом 6-ти днів учасники змагань показували свою майстерність у 7-ми класах моделей.

Боротьба була запеклою, адже саме господарі змагань були налаштовані на перемогу. В кінцевому підсумку маємо наступні результати.

В особистій першості Присяжний Ростислав зайняв 1 місце у класі моделей S-6-А та 2 місце у класі моделей S-1-А. Миклюх Михайло зайняв 1 місце у класах моделей S-9-А та S-4-А. Бораковський Богдан зайняв 3 місце у класі моделей S-6-А та Задорожний Ігор зайняв 3 місце у класі моделей S-1-А.

В командній першості наші спортсмени посіли 1 місце у класах моделей S-4-А, S-6-А, S-9-А та 2 місце у класах моделей S-1-А та S7.
Результат змагань – команда Львівщини зайняла 1 місце і стала чемпіонами України з ракетомодельного спорту.

Команду підготували керівники ракетомодельного гуртка Золочівської СЮТ – Карплюк Іван Степанович та майстер спорту України з ракето модельногоспорту Карплюк Володимир Іванович.

Наступного року Львівщина, як переможець змагань, на своїх теренах буде проводити Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту та юних ракетомоделістів.

Залишити відповідь