Золочів’яни привезли перемогу із Спартакіади Львівщини

26 червня 2019 року на базі коледжу харчової і переробної промисловості відбулася VІІ Спартакіада Львівщини серед інвалідів праці «Сила духу».

У змаганнях взяли участь 16 команд з районів області. У програму Спартакіади увійшло 6 видів спорту: армспорт, дартс, настільний теніс, шахи, бомбаскет та гирьовий спорт.

У армспорті, у ваговій категорії понад 90 кг І місце виборов Кулєба Василь з Золочівського району, ІІ місце у Журби Юрія з Бродівського району, а ІІІ місце у Гадевича Василя із Золочева.

У гирьовому спорті у категорії понад 90 кг перше місце виборов представник Золочівського району Кулєба Василь, друге місце у Левкуша Володимира, а третє у Струса Романа, представників Червонограду.

У бомбаскеті серед жінок у цьому виді спорту перемогу отримала Купреєва Людмила з Золочева, на другому місці Марушко Галина зі Стрия, а на третьому Крамар Емілія з Золочева. Переможцями серед команд стали представники Червонограду, друге місце у команди Золочівського району, а третє у представників Сокальського району.
Команда Золочівського району посіла І місце в командному заліку з армспорту.

У загальнокомандному комплексному заліку VІІ-ої Спартакіади Львівщини серед інвалідів праці «Сила духу» команда Золочівського відділення УВД ФССУ зайняла ІІ місце серед 16 районів області. Команда була нагороджена кубком, дипломом та медалями.
Золочівське відділення Фонду соціального страхування щиро вдячне усім, хто долучився до підготовки змагань, а особливо ФОП Бомк І.Р., керівнику філії ТзОВ «Карпатські мінеральні води» Костику М.О., які надали спонсорську допомогу учасникам Спартакіади та особлива подяка ФОП Малик В.М. та особисто Заброцькому І.І. за комфортний доїзд учасників Спартакіади.