Золочів’яни достойно виступили на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографії

17 березня 2019 року Народний ансамбль танцю «Первоцвіт» (керівник Юрій Сидорович) та дитячий хореографічний колектив «Іриски» (керівник Уляна Стадник) боролись за перемогу на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної хореографії «Галицькі вакації» м. Червоноград.

“У Червонограді колективи вперше і враження від міста позитивні. Різноманітність хореографічних номерів, дивовижність та особливість хореографічної лексики по регіонах України, унікальні регіональні елементи національного костюму України – все це ми почерпнули для себе. Молодші вихованці «Первоцвіту» блискуче дебютували новим народним танцем «Гуцульські гуляння», а старші – достойно станцювали стилізовану «Вербовую дощечку»; а от «Іриски» також чудово станцювали стилізований «Легенда сопілки» та народний жартівливий танок «Як дівчата хлопців обікрали». Народний ансамбль танцю «Первоцвіт» за підсумками загальної кількості балів за обидва танці зайняли ІІ місце🥈🏆👏🏻! Фестиваль-конкурс приніс учасникам та керівникам багато позитивних емоцій, вражень та нового досвіду, дав змогу побачити інші колективи та вкотре насолодитись мистецтвом танцю.” – про це повідомила Уляна Cтадник.

Нагадаємо, що Народний ансамбль танцю «Первоцвіт» та дитячий хореографічний колектив «Іриски» неодноразово привозили нагороди із конкурсів.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві відбудеться зустріч із Олегом Тягнибоком

27 березня о 18 годині у Народному домі міста Золочів відбудеться зустріч з головою ВО “Свобода” Олегом Тягнибоком, а також із Мирославою Бабінською – довіреною особою від кандидата в президенти Руслана Кошулинського. Поділіться цим у соцмережах: