Золочів’янка отримала нагороду Національної премії “Найкраща українка в професії”

25 вересня в Києві, в малому Маріїнському палаці (Будинок прийомів уряду) відбувся феєричний захід – II Національна премія “НАЙКРАЩА УКРАЇНКА В ПРОФЕСІЇ 2020”, де були нагороджені жінки-переможці з усієї України, які успішно реалізували себе в професії. Їхні досягнення були достойно оцінені поважними експертами, громадськими діячами та професійним журі.
Наша золочів’янка, художниця, педагог-керівник зразкового художнього колективу України арт-гуртка “Палітра” Золочівського центру дитячої та юнацької творчості, керівник-наставник арт-гуртка “Сонечко” БФ “Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами” Гевко Галина Іванівна отримала перемогу! Свою нагороду та заслужений “Оскар” перемоги “Велике та добре серце” Галині Гевко присуджено у номінації “Педагог-художник” за бездоганну сумлінну працю, активну громадську позицію та високі досягнення у професійній діяльності.
Щиро вітаємо Галину Гевко з такою визначною нагородою та бажаємо і подальших успіхів та перемог.
PS: Національна премія “НАЙКРАЩА УКРАЇНКА В ПРОФЕСІЇ” – це соціальний проєкт, розрахований на прославляння та підтримку успішних жінок, які мають досягнення на професійному поприщі. Мета заходу та проекту не лише показати тих, хто найкраще реалізував себе у професійній діяльності, а і допомогти дітям, які опинилися у складній життєвій ситуації: дітям-сиротам. І тому в рамках Національної премії “Найкраща українка в професії” був проведений аукціон, на якому зібрано більше 100 тисяч гривень, які будуть використані на благу справу, а саме, на оздоровлення дітей-сиріт.

Next Post

Інтерв'ю з Василем Лабайчуком (відео)

Василь Лабайчук – член Проводу Національно-Визвольного Руху “Правий сектор” та заступник Голови Політичної Партії “Правий сектор” в інтерв’ю розповів про московську агентуру, вибори, команду “Правого сектору”, книгу про Сашка Білого, олігархічні ЗМІ і не лише… Поділіться цим у соцмережах: