Золочів готовий до опалювального сезону

Про готовність  до опалювального сезону на ХХVIII сесії Золочівської міської ради розповів директор МКП «Золочівтеплоенерго» – Горинчин Р. М.

Як повідомив керівник підприємства, на даний час до опалення готові усі 3 котельні та один центральний тепловий пункт, загалом 6,6 км теплових мереж. Було замінено 0,2 км теплових систем у двотрубному обчисленні. Всі котельні обладнані газовими лічильниками. Загалом готовність МКП «Золочівтеплоенерго» до опалювального сезону  на 11 вересня 2012 року становить 100%.

З організаціями та підприємствами, що обслуговує МКП «Золочівтеплоенерго» укладено угоди. Із населенням угоди завершують укладати. В неопалювальний період 2012 року від опалення відключено 24 квартири.

Залишити відповідь

Next Post

У центрі Золочева прокладають тротуари

Мабуть кожен, хто нещодавно був у центрі міста Золочева помітив, якою гарною стає його центральна вулиця. На даний час завершено встановлення бруківки на вулиці та розпочато прокладання тротуарів. Окрім цього виконуються роботи по підведенню електрики для ліхтарів. Нагадаємо, що завершити роботи по капітальному ремонту в центральній частині міста планується  до […]