Зобов’язали повернути земельну ділянку площею понад 52 га на Перемишлянщині у державну власність

В січні 2019 року, Перемишлянським відділом Золочівської місцевої прокуратури скеровано для примусового виконання рішення суду про задоволення позовних вимог прокурора за позовом в інтересах держави в особі Львівської ОДА до Перемишлянської РДА та фізичної особи про визнання незаконними розпоряджень голови Перемишлянської РДА, визнання недійсним договору оренди землі та зобов’язання повернути земельну ділянку у державну власність.

Так, суди першої та апеляційної інстанції погодились з доводами прокурора про те, що місцева райждержадміністрація, не маючи на це повноважень, з порушенням ч.4 ст. 122 Земельного кодексу України та ряду інших норм чинного законодавства, незаконно передала фізичній особі (терміном на 25 років) для рибогосподарських потреб земельну ділянку водного фонду загальною площею 55,02 га., яка знаходиться за межами с. Дусанів Перемишлянського району.
Завдяки вжитим місцевою прокуратурою заходам, 06.03.2019 забезпечено реальне виконання рішення суду. Відтак, земельна ділянка площею понад 52 га., вартість якої становить 52 млн. 667 тис. гривень, згідно акту прийому-передачі повернута законному розпоряднику – Львівській обласній державній адміністрації.
Законність використання земель водного фонду на території піднаглядних адміністративних одиниць перебуває на контролі керівництва Золочівської місцевої прокуратури.

Заступник керівника
Золочівської місцевої прокуратури
радник юстиції Андрес Р.І.

Залишити відповідь