Піротехніки ДСНС знищили ручну гранату РГД-33 часів ІІ Світової війни знайдену у Золочівському районі

У Золочівському районі піротехніки ДСНС знищили ручну гранату РГД-33 часів ІІ Світової війни. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському РУ ГУ ДСНС України у Львівській області.

9 жовтня о 10:30 піротехнічною групою 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком ручну гранату РГД-33 часів ІІ Світової війни, яку було виявлено під час земляних робіт на присадибній ділянці в с. Митулин Золочівського району.

Золочівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області нагадує: у разі виявлення боєприпасів або речей, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно негайно повідомити про знахідку до Служби порятунку за номером “101”.

Категорично забороняється:
• брати застарілі боєприпаси до рук, наносити удари, робити спроби розібрати;
• переносити або перекатувати з місця на місце;
• кидати боєприпаси у вогнище або розводити над ними полум’я;
• збирати та здавати їх як металобрухт.

Next Post

Світлої пам’яті Руслана Крупія

З сумом повідомляємо, що відійшов у вічність військовий, учасник АТО Руслан Крупій, що із села Почапи, Золочівського району. Непоправна втрата. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійного прийняти в Царство Небесне. Вічна і світла пам’ять… Поділіться цим у соцмережах:
Вічна і світла пам’ять…
Золочів.нет