ЗНО: стало відомо, коли стартує реєстрація на основну сесію

Уже 6 лютого стартує реєстрація випускників усіх загальноосвітніх навчальних закладів та студентів коледжів і учнів системи профтехосвіти на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Саме в період 6 лютого – 19 березня кожен, хто має намір отримати атестат, повинен зареєструватися для участі в ЗНО. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА.

«Вся реєстрація для випускників шкіл, студентів коледжів та профтехучилищ відбуватиметься у навчальних закладах. Окрім того, випускник школи має знати, на які предмети він буде реєструватися», – наголосила директор департаменту освіти Львівської ОДА Любомира Мандзій.

“Випускники минулих років, натомість, реєструватимуться в індивідуальному порядку та зможуть обрати від одного до чотирьох предметів. Поза тим, можна буде використати сертифікати минулих років, окрім іноземної мови», – зауважила директор регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

До 2 квітня можна буде здійснити зміну у даних своєї реєстрації. Окрім того, у Львівській області діють два пункти реєстрації – у «Львівській політехніці» та Львівському інституті менеджменту – де кожному зможуть допомогти із реєстрацією на основну сесію.