Про знижені ставки акцизного податку на легкові автомобілі, що використовувались

avtogonkuДФС України листом від 01.08.2016 № 26072/7/99-99-18-02-02-17 надала роз’яснення щодо знижених ставок акцизного податку на легкові автомобілі, що використовувались.
Відповідно до Закону України № 1389, який набрав чинності 1 серпня 2016 року, тимчасово, до 31 грудня 2018 року, встановлені знижені ставки акцизного податку на легкові автомобілі, що використовувались. На такі авто при їх митному оформленні у 36 графі декларації зазначається код пільги «172».
Норма вищевказаного Закону поширюється у випадку, якщо вживане авто ввозиться на територію України не більше 1 разу на рік, та стосується двох категорій осіб: які ввозять легкові автомобілі для власного використання або ввозять легкові автомобілі на користь інших осіб. В інших випадках знижені ставки акцизного податку не застосовуються.
Також нормами Закону встановлено, що знижені ставки акцизного податку не застосовуються, якщо легкові автомобілі мають походження або ввозяться з країни, визнаної державою-окупантом або державою-агресором по відношенню до України.
Документами, які підтверджують країну походження товару, є сертифікат або декларація про походження товару, засвідчена декларація про походження товару, сертифікат про регіональне найменування товару.
У разі, якщо в документах про походження товару є розбіжності у відомостях про країну походження товару або встановлено інші відомості про країну походження товару, ніж ті, що зазначені у документах, декларант або уповноважена ним особа має надати додаткові відомості для підтвердження країни походження товару.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

У дворі музею «Тюрма на Лонцького» знайдено два місця масових поховань людей

У дворі музею «Тюрма на Лонцького», колишньої катівні НКВД-КҐБ та гестапо у Львові, виявили два місця масових поховань людей. За попередніми оцінками, це жертви репресій 30-40-х років XX ст. Дослідники виявили останки більше як десяти людей, які були вбиті та поховані у ямах з побутовим сміттям. Про це сьогодні, 10 […]