Зміни у застосуванні РРО для «спрощенців»

Золочівська ОДПІ нагадує, що основною зміною, внесеною до Податкового кодексу України та Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо проведення розрахункових операцій у 2015 році є те, що платники єдиного податку 2 і 3 груп (фізичні особи -підприємці) при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій ( далі – РРО). У всіх інших випадках «спрощенці» другої і третьої груп зобов’язані застосовувати РРО. Зазначені зміни для платників єдиного податку 3 групи вступають в силу з 1 липня 2015 року, а для платників 2 групи – з 1 січня 2016 року.
Крім цього, платники єдиного податку 2 і 3 груп (крім визначених у пункті 296.10 Податкового кодексу), які з 01.01.2015 до 30.06.2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, з дати початку застосування РРО і до 1 січня 2017 року звільняються від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО.

ГДІ з питань комунікацій

Залишити відповідь

Next Post

СБУ порушила справу проти Януковича за узурпацію влади – активіст

Служба безпеки та Генпрокуратура погодили кримінальне провадження проти Віктора Януковича та його поплічників за узурпацію влади. Про це на своєму Facebook повідомив громадський активіст Карл Волох. Пише Українська правда. За його словами, у справі проходять також судді Конституційного суду, які скасували своїм рішенням конституційну реформу 2005 року та повернули дію […]