Змінилися тарифи на воду у Бродах

Зміни у тарифах на водопостачання та водовідведення у Бродах.

Виконавчий комітет Бродівської міської ради затвердив нову ціну для споживачів послуг комунального підприємства “Бродиводоканал”. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на пресслужбу Бродівської міської ради.

“Рішення було ретельно виваженим та необхідним, адже у зв’язку зі значним зростанням вартості енергоносіїв та мінімальної заробітної плати у країні, підприємство не може забезпечувати належну роботу за тарифами 2018 року. Зазначимо, що зростання вартості електроенергії для обладнання КП “Бродиводоканал” за цей час склало 52%, мінімальна зарплата зросла на 43,78%, а прожитковий мінімум – на 18,17%. Встановлений у 2018 році тариф на рівні 32,80 грн не переглядали у зв’язку з жорсткими карантинними обмеженнями, проте зараз настав час відкоригувати вартість послуг відповідно до мінімальних вимог. За розрахунками КП “Бродиводоканал” та рішенням виконкому, оновлений тариф встановлено на рівні: 17,62 грн – водопостачання; 27,81 грн – водовідведення. Сумарно вартість послуг становитиме 45,43 грн. Для інформації🔽 Це середній показник по довколишніх громадах. Так, у Радивилові загальна вартість послуг водопостачання та водовідведення складає 58,24 грн, у Буську – 52,1 грн, в Золочеві, Городку, Пустомитах та Моршині 40-42 грн за кубічний метр. Попередньо на спільному засіданні постійних депутатських комісій з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, благоустрою та екології та з питань фінансів, бюджету, розвитку, інвестицій, туризму та міжнародного співробітництва депутати ознайомилися та обговорили інформацію щодо змін у тарифах, розрахунками КП “Бродиводоканал” і порівняльну таблицю по сусідніх громадах. Новий тариф почне діяти з 01 липня 2021 року”, – йдеться у повідомленні Бродівської міської ради.

Next Post

Робота: потрібен працівник

Потрібен працівник на роботу в село Гончарівка, на випалювання дерев’яного вугілля і різні види роботи. Тел.:+380662863949 (Директор Григорій). Поділіться цим у соцмережах: