Зміни щодо реєстрації платників ПДВ

Золочівська ОДПІ повідомляє, що Законом України від 31.07.14р. №1621-VII внесено ряд змін до Податкового кодексу, зокрема, щодо обов»язкової реєстрації платників ПДВ, які наберуть чинності з 1 січня 2015 року. А саме, обов’язковій реєстрації підлягатимуть лише особи, у яких загальна сума від здійснення операцій із постачання товарів, що підлягають оподаткуванню, нарахована (сплачена) такій особі, протягом останніх 12 календарних місяців сукупно перевищуватиме 1 млн. грн. без урахування ПДВ. Обмеження щодо добровільної реєстрації платником ПДВ в Податковому кодексі відсутні.
Нагадуємо, що у разі добровільної реєстрації особи як платника податку, реєстраційна заява подається згідно з пунктом 183.7 ст.183 ПКУ не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на податковий кредит і виписку податкових накладних.

ГДІ з питань
інформаційно-комунікаційного супроводження


Залишити відповідь

Next Post

У боях за 32 блокпост загинуло 10 військових, є зниклі безвісти

Протягом боїв на 32-му блокпосту загинуло, за попередніми даними, 10 військових. Про це у вівторок під час брифінгу повідомив речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко. Він зазначив, що у понеділок увечері відбулося відведення військовослужбовців з блокпосту №32 в районі селища Сміле. За його словами, відхід відбувся без втрат, разом із […]