Зміни на Золочівському ринку

Не дивлячись на те, що КП “Золочівський ринок” знаходиться на госпрозрахунку,  кажуть, що на території ринку спостерігаються позитивні зміни по його благоустрою. А саме винесене сміттєзвалище із центральної території за межі ринку, де поставлено контейнери для сміття.

Також заасфальтовано доріжки. Наведено порядок і на “Тенопільському ринку” – встановлено електричні опори, проведено новий електричний кабель. Нарешті відремонтовано туалет. У відповідності до санітарних норм торгівлі з території ринку винесено торговельні “точки”, де продавались кролі та сільськогосподарська птиця,  для них обладнано відповідний накритий павільйон на тваринницькому майданчику. Газифіковано приміщення охорони ринку. Незабаром планується обгородження ринку.

А чи помітили Ви ці позитивні зміни?

 

Next Post

На вулиці Чорновола буде фонтан

Нещодавно на сайті Золочівської міської ради було опубліковано Ескізні пропозиції щодо облаштування скверу на вул. Чорновола. Згідно з цими ескізами буде створено фонтан довкола якого будуть рости хвойні та листяні дерева, живопліт. Ну і звичайно, в сквері будуть лавочки для бажаючих насолодитися  цією красою. Поділіться цим у соцмережах: