Зміни до Податкового кодексу щодо спрощення умов ведення бізнесу

Золочівська ОДПІ повідомляє, що з 14 травня діє Закон України від 21.04.2015 № 344-VIII, яким внесено зміни до ст. 69 Податкового кодексу щодо спрощення умов ведення бізнесу.
Встановлено, що банки та інші фінансові установи зобов’язані надіслати повідомлення про відкриття або закриття рахунка платника податків – юридичної особи чи самозайнятої фізичної особи до контролюючого органу, в якому обліковується платник податків, у день відкриття/закриття рахунка (до цього – не пізніше наступного робочого дня з дня відкриття/закриття рахунка).
Також визначено, якщо контролюючий орган не направив банку повідомлення про відмову у взятті рахунка на облік, такий рахунок вважається взятим на облік у контролюючому органі за мовчазною згодою.

ГДІ з питань комунікацій


Залишити відповідь

Next Post

У Золочівському Народному домі покажуть фільм про Донецький аеропорт

За ініціативи Адміністрації Президента України, на замовлення Міністерства Оборони України за участі Українського Кризового Медіа Центру створено документальний фільм «Аеропорт». Міжнародний аеропорт «Донецьк» імені Сергія Прокоф’єва став для всієї країни новою точкою відліку війни. Героїчну оборону, яка тривала 242 дні, було розпочато 26 травня, коли вранці пролунав перший постріл. Картина […]