Зміни до антикорупційного законодавства

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області інформує, що з 18 жовтня 2019 року набрали чинності зміни до Закону України «Про запобігання корупції», внесені ЗУ від 02.10.2019 № 140-ІХ щодо розширення кола близьких осіб та членів сім’ї суб’єктів декларування.
Відтепер термін «близькі особи» в Законі застосовується до племінника і племінниці, а також до батька та матері дружини (чоловіка) сина (дочки).
Для вимог фінансового контролю членами сім’ї суб’єкта декларування тепер вважаються його неповнолітні діти незалежно від спільного проживання, пов’язаності спільним побутом та наявності взаємних прав та обов’язків.
Нагадаємо, що на коло близьких осіб поширюються обмеження щодо спільної роботи: публічним службовцям заборонено мати таких осіб у прямому підпорядкуванні.
Звертаємо увагу, що нові правила декларування та подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (зміни до статей 46, 52 Закону України «Про запобігання корупції») набудуть чинності з 1 січня 2020 року.

Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

У Ясенівцях сусіди посперечалися через те, де має бути зроблено стік для води (відео)

У селі Ясенівці, Золочівського району, по вулиці Гоголя виникла суперечка між сусідами. Предметом суперечки стало те, з якої сторони дороги, котру рівняв грейдер, має бути зроблено стік для води під час дощу. Ми спілкувалися із сусідами, а також із сільським головою Василем Мисаком. Маємо надію, що порозуміння знайдуть. Детальніше дивіться […]