Зміни до декларації акцизного податку

З 06.06.2017 набрав чинності наказ Мінфіну України від 24.04.2017 №451, яким затверджено зміни до форми декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку, затверджених власним наказом від 23.01.2015 р. № 14.
Змінами, зокрема, передбачено доповнення розділу В «Податкові зобов’язання з реалізації пального» декларації акцизного податку новим рядком за кодом операції —В18 «Сума податкових зобов’язань (сума значень рядків В1 — В10 та В17, за вирахуванням рядка В11)».
Уточнено, що розділ ІІ Розрахунку суми акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів заповнюється платниками податку при виправленні або уточненні показників звітності за податкові (звітні) періоди до 01.01.2017 року.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

Військові застерігають від провокаційних дій поруч з військовими частинами

В ході воєнної агресії на території України ворог застосовує різні форми ведення гібридної війни. З метою посилення системи охорони військових частини, які приймають безпосередню участь в АТО від терористичних, диверсійних нападів, на виконання вимог керівництва Збройних Сил України, у військовій частині – польова пошта В3948 організовано та впроваджено несення внутрішньої […]