Змінено порядок акумулювання с/г підприємствами сум ПДВ на спеціальних рахунках

Золочівська ОДПІ повідомляє, що 18 березня 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 №156, яка внесла зміни до Порядку акумулювання сільськогосподарськими підприємствами сум податку на додану вартість на спеціальних рахунках, відкритих у банках та/або органах, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, затвердженого постановою Кабміну України від 12.01.2011 №11.
Законом України від 24.12.2015 №909 внесено зміни до статті 209 Податкового кодексу України щодо спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства в частині запровадження розподілу позитивної різниці між сумою податкових зобов’язань податку на додану вартість та сумою податкового кредиту.
Постановою № 156 Порядок акумулювання сільськогосподарськими підприємствами сум податку на додану вартість на спеціальних рахунках, відкритих у банках та/або органах, які здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, приведено у відповідність до норм Податкового кодексу України.
Механізм акумулювання сільськогосподарськими підприємствами сум податку на додану вартість на спеціальних рахунках діятиме до 01.01.2017 року.

ГДІ з питань організації роботи

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Наталії Боднар

29 березня Боднар Наталія святкує свій день народження. Вітають її чоловік, дочка Василина, зять Андрій, внучки Юля і Софія, син Роман, невістка Людмила, мама. Нехай волошками цвітуть літа прекрасні, Нехай здійсняться тисячі бажань, Щоб доля дарувала тільки щастя, Ні грама бід, ні капельки страждань. Життя хай квітне, мов вишневий сад, […]