Змінено критерії оцінки ризиків для зупинення реєстрації податкових накладних

Буська ОДПІ повідомляє, що з 12.08.2017 р. набрав чинності наказ Мінфіну України від 21.07.2017 р № 654, яким винесено зміни до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Зокрема, пункт 6.1 Критеріїв викладено в новій редакції, а саме «обсяг постачання товару/послуги, зазначений у ПНРК, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, у 1,5 рази більший за величину, що дорівнює залишку різниці обсягу придбання на митній території України такого товару/послуги (крім обсягу придбання товарів/послуг за операціями, які звільнені від оподаткування та підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою) та/або ввезення на митну територію України такого товару, зазначеного з 01 січня 2017 року в отриманих ПН/РК, зареєстрованих в Реєстрі, і митних деклараціях, та обсягу постачання відповідного товару/послуги, зазначеного у ПН/РК, зареєстрованих з 01 січня 2017 року в Реєстрі, і переважання в такому залишку (більше 75 % загального такого залишку) товарів з кодами згідно з УКТ ЗЕД, які визначаються ДФС, та відсутність товару/послуги, зазначеного/зазначеної в податковій накладній, яка подана на реєстрацію в Реєстрі, в інформації, поданій платником податку за встановленою формою, як товару/послуги, що на постійній основі постачається (виготовляється)».
Крім цього уточнено, що подання повідомлень та документів на підтвердження реальності операцій за зупиненими податковими накладними здійснюється виключно в електронному вигляді.
Також змінами передбачено встановлення додаткового контролю за операціями з нульовою ставкою та операціями, звільненими від оподаткування.
Нагадуємо, Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпний перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних затверджено наказом від 13.06.2017 р. № 567.
Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

Нова дорога: проблема водовідведення, автобусних зупинок і не лише

Як вже повідомлялося раніше, зробили ремонт автодороги Львів-Тернопіль, яка проходить через село Куровичі, Золочівського району. Проте у мешканців села Куровичі, у зв’язку із ремонтними роботами виникло багато запитань щодо водовідведення, автобусних зупинок і не лише. Голова Куровицької сільської ради Володимир Чорнопис розповів про питання, з якими до нього кожного дня […]
Золочів.нет