Змагання І туру ІІ етапу V обласної Спартакіади серед команд державних службовців

5 червня 2011 року  відбулися зональні змагання І туру ІІ етапу V обласної Спартакіади серед команд державних службовців. Змагання проходили у Золочівському професійному ліцеї. У змаганнях взяли участь команди державних службовців: Буського, Бродівського, Перемишлянського та господарів Золочівського районів.

Змагання проводилися з таких основних видів спорту: футзал, волейбол, теніс настільний, шашки та шахи.

Із привітальним словом до учасників звернулися голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Микола Сагатий.

До фінальної частини змагань, які відбудуться 18 червня 2011 року у місті  Львові в залах спортивного комплексу Національного університету “Львівська політехніка”  вийшли команди: футзал – Буcького, волейбол – Бродівського, шашки, шахи, теніс настільний – Золочівського районів.

Залишити відповідь

Next Post

Чемпіонат України з перукарського мистецтва «Світ краси-2011» у Львові

8 червня у Львові розпочнеться відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу «Світ краси-2011». Він триватиме 3 дні, з 8 до 10 червня, у виставковому центрі «Шувар-ЕКСПО» (вул. Хуторівка, 4-б) в рамках Національної виставки індустрії краси «Дзеркало Моди – Львів-2011». Мета конкурсу: популяризація професій та налагодження […]