Змагалися звалювальники (відео)

1 червня 2013 року на базі Зозулівського лісництва проходили щорічні змагання звалювальників. У змаганнях взяли участь  8 лісництв Державного підприємства “Золочівське лісове  господарство”, зокрема: Білокамінське, Сасівське, Пеняківське, Нестюківське, Гологірське  та Зозулівське лісництва. Такі змагання відбулися з метою популяризації праці звалювальника.

Переможцями стали:

  • І  місце Піхоцький Мирон Володимирович (Пеняківське лісництво,
  • ІІ місце Вечерковський Ігор Михайлович (Зозулівське лісництво)
  • ІІІ місце Назаревич Ігор Євгенович

Переможці отримали премії на суму: 400, 300 та 200 гривень відповідно. Окрім цього кожному учаснику – 50 грн.

Вручення проводили в.о. директора ДП “Золочівський лісгосп”  Повзанюк Ігор Михайлович та  представник Обласного управління лісового та мисливського господарства Шаворинський Володимир Михайлович.

Слід відмітити, що кожне завдання по завалюванню дерева проводиться за суворо регламентованими правилами. Всі дисципліни змагань базуються на реальних операціях, що виконуються сучасними лісорубами щодня.

Залишити відповідь

Next Post

Товариський матч між командами "НОВА" і "КАРПАТИ"

В неділю 2 червня в селі Червоне відбувся товариський футбольний матч між командами “НОВА” с. Червоне і “КАРПАТИ” с. Гологори. Про це “Золочів.нет” повідомив  Віталій Гулай. Матч закінчився з рахунком 5:1 на користь господарів. Голи на рахунку Андрій Сняданко (3) , Віталій Гулай (1) , Андрій Городиловський (1). Кольори ФК […]