Зловмисники поламали нові деревця в центрі міста

derevaНещодавно ми повідомляли радісну новину для мешканців нашого міста, про те, що в центрі Золочева  прийнялися всі деревця посаджені після капітального ремонту. Проте знайшлася рука недоброзичливих громадян, які посягнули на красу та порядок міста.
Як повідомив “Золочів.нет” секретар міської ради, свободівець,  Дмитро Колодка, недобрими людьми було зламано два саджанці червоного клену, що біля  колишнього кафе “Космос” та будинку № 9 на вул. Шашкевича (аптека №85).

Станом на сьогоднішній день правоохоронними органами вилучено відеозапис з камери спостереження де зафіксовано хуліганські дії та проводиться опізнання хуліганів. Надіємося, що зловмисники будуть покарані.

Залишити відповідь

Next Post

Відбувся ІІІ тур з футболу в ЛОАФ “Колос” Третьої ліги області

19 травня 2013 року відбувся ІІІ тур з футболу в ЛОАФ “Колос” Третьої ліги області. Вдома команда “Еталон”  ( село Підгайчики) програла команді  “Оброшин” зі села Оброшино з рахунком 3:2, хоча перевага була на боці нашої команди. Автором голів став Романюк Олександр. Про це “Золочів.нет” повідомив  засновник Підгайчиківської команди  Василь […]