Відпустили осіб, які у Золочеві пограбували житло загиблого бійця – депутат

Як ми повідомляли раніше, 22 липня 2016 року, в час коли проводилося поховання Героя, який загинув у російсько-українській війні Швеця Олександра Олексійовича в м.Львові, було пограбовано його будинок у Золочеві.

“Зловмисники дісталися до помешкання пошкодивши металопластикове вікно і викрали планшет «Самсунг», мобільний телефон «Самсунг», 3100 гривень, 100 доларів США та 70 євро. Загалом, на суму близько 40000 гривень.

Працівники поліції встановили і затримали двох причетних до крадіжки: 23 липня у Львові затримали 14-річного школяра, в ніч на 24 липня у селищі Шацьк Волинської області було затримано іншого причетного до крадіжки – 15 річного хлопця, який не навчається та не працює. Обоє – мешканці міста Золочів.

Як встановлено, підлітки добре знали загиблого бійця і його родину, а також те, що цього дня відбуваються похорони 58-річного чоловіка, який до того, як пішов добровольцем захищати Україну працював адвокатом і навіть допомагав одному з них юридичними консультаціями.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 185 КК України (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище,- карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років).” – про це “Золочів.нет” у липні 2016 року повідомили у Відділі комунікації поліції Львівській області, за матеріалами Золочівського ВП.

19 вересня 2017 року депутат Львівської обласної ради від Золочівщини Мирослава Бабінська звернулася на сесії обласної ради по цьому питанні.

«Злочинці знайдені і вже відпущені. Це надзвичайно збурює суспільство і в Золочеві є вже якісь  чутки і думки, що ця справа буде спущена на гальмах і злочинці не понесуть покарання…» – зазначила Мирослава Бабінська.

Депутат попросила голову Львівської ОДА Олега Синютку взяти це питання під свій контроль аби справа була доведена до кінця і злочинці зазнали покарання.

Як повідомила Мирослава Бабінська “Золочів.нет” у телефонній розмові, зловмисників відпустили під заставу в розмірі 51 тис. грн.

Відео: ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ.