Злата Огнєвич представить Україну на “Євробаченні-2013” (відео)

У Національній телекомпанії України відбувся фінал національного відбору на 58 пісенний конкурс “Євробачення”. Переможницею стала Злата Огнєвич, яка виконала пісню “Gravity”. Повідомляє “Перший Національний”.

І журі, і телеглядачі були одностайні у виборі: Злата Огнєвич отримала максимальні бали – 20 і 20.

Нагадаємо, що у відборі взяли участь 20 учасників: Оксана Пекун та Максим Новицький, Марія Яремчук, Марієтта, Дмитро Яремчук, Інеш, Злата Огнєвич, Дует “Emotion”, народний колектив “Гвоздівчанка”, Realivanna, Тетяна Ширко, група “ТриНіті”, Ана Стесія, Аліна Гросу, Даша Медова, Лєна Корнєєва, АнгеліЯ, Едуард Романюта, Матвєй Вермієнко, “ДиО.фильмы”, Дмитро Скалозубов.

Оксана Пекун і Максим Новицький, які, до речі, відкривали конкурс, зняли свій виступ з голосування, оскільки Оксана Пекун є обличчям Національної телекомпанії України.

Читайте також:

Українка Анастасія Петрик перемогла на дитячому Євробаченні (відео)

Визначено переможців “Євробачення-2012″

Залишити відповідь

Next Post

Відбудеться відкриття нової школи у селі Вороняки

Запрошуємо Вас на урочисту подію з нагоди відкриття нової школи у селі Вороняки, яка відбудеться 27 грудня 2012 року, о 14 год. У програмі заходу: – відкриття урочистої лінійки – молитва і благословення отця Михайла – виступи гостей – виступ дітей – перерізання стрічки – екскурсія по школі Дирекція та […]