Зі Золочівського району гелікоптер доставив до Львова чоловіка, який впав з висоти (відео)

Спільний проєкт МВС та МОЗ в дії: поліцейський гелікоптер🚁 доставив до Львова літнього чоловіка, який впав з висоти. Про це “Золочів.нет” повідомили у поліції Львівської області.

“17 грудня, гвинтокрил МВС Airbus Helicopters Н-145 доправив 70-річного пацієнта з села Корсів Золочівського району, який отримав важкі травми внаслідок падіння з висоти, до Львівської лікарні швидкої медичної допомоги. У рятувальній місії взяли участь фахівці Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України і Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Нагадаємо, що у березні 2021 року, за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та Міністерства охорони здоров’я України, було створено Єдиний аеромедичний простір. Він передбачає запровадження системи аеромедичної евакуації хворих у критичному стані або важкотравмованих осіб, а також авіаційне транспортування органів для трансплантації. За останні пів року санавіація МВС здійснила 85 вильотів, від кожного з яких залежало життя і здоров’я громадян. Лише на Львівщині було здійснено 38 таких вильотів”, – інформують у поліції.

Бажаємо пацієнту швидкого одужання!

Next Post

За правильність заповнення реквізитів в платіжних документах несе відповідальність платник податків

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що під час сплати податкових зобов’язань до бюджету необхідно чітко дотримуватись вимог наказу Мінфіну України від 24.07.2015 № 666 (зі змінами) «Про затвердження Порядку заповнення реквізиту «Призначення платежу» розрахункових документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, платежів на бюджетні рахунки та/або єдиного […]