Живе спілкування із громадою – запорука продуктивності праці народного депутата (відео)

koteljak 12 квітня у м. Золочеві Котеляк Лідія Леонідівна зустрілась із підприємцями Золочівщини та прозвітувала про 100 днів роботи у Верховній Раді України. Зокрема прозвітовано про роботу спрямовану на покращення стану доріг Золочівського району. Для вирішення наболілої проблеми дорожного покриття Народний депутат направила відповідні звернення та запити. Зокрема до Прем’єр міністра України Азарова М.Я., щодо необхідності капітального ремонту дороги Н-02 Львів-Тернопіль, до Міністра інфраструктури та розвитку Козака В.В. щодо ремонту дороги сполученням Красне-Золочів. За результатами відповідних звернень отримано відповідь про виділення коштів на ремонт доріг у проекті бюджету 2013 року.

Котеляк Л.Л. наголосила на необхідності придбання техніки для очистки міста, враховуючи цьогорічні погодні умови зимою. Для цього направлено депутатське звернення до Міністра оборони України, щодо сприяння придбання очисної техніки для підрозділу МЧС у Золочівському районі.
Акцентовано увагу на екологічних koteljak2проблемах міста та шляхах їх вирішення. За сприяння Лідії Леонідівни виділено кошти для завершення реконструкції центральної частини м.Золочева та каналізування району Заріччя.
Народним депутатом проведена плідна робота із підприємцями, заслухано проблеми району та пропозиції щодо можливості виходу із них.
На зустрічі були присутні представники оптової, роздрібної торгівлі, споживчої кооперації, громадського харчування, підприємці авто-перевізного сектору, фермери, керівники сільсько-господарських підприємств. Підприємцями було висловлено ряд пропозицій, покликаних для покращення підприємницької діяльності в Золочівському районі. Зокрема необхідності ремонту доріг, закінчення реконструкції очисних споруд м.Золочева, внесення змін щодо порядку орендної плати, до закону про автомобільний транспорт, легалізації коштів ПДВ для оформлення кредитів автопе6ревізниками для придбання нової техніки. Підприємці запропонували змінити форми звітності щодо екологічного податку та можливості його об’єднання із іншими податками. Важливим питанням є внесення змін до податкового кодексу, щодо оплати податків по місцю проведення господарської діяльності. Це питання є досить актуальним для Золочівського краю, так як на сьогоднішній день у районі існує 57 підприємств, які сплачують податки не у місцевий бюджет, а у бюджети за місцем реєстрації.
Народним депутатом Котеляк Лідією Леонідівною проведено також особистий прийом громадян. Було прийнято 36 громадян, що звертались із різними проблемами, як особистого, так і загального характеру. Найбільша кількість звернень стосувалась надання матеріальної допомоги на лікування та у зв`язку із важким матеріальним становищем. Також громадяни цікавилися питаннями ремонту народних домів сіл Золочівщини, приватизації квартир пересильного фонду, сприяння у отриманні власного житла, споживчої кооперації, повернення заощаджень хворим громадянам похилого віку та інші. Було піднято важливе питання земельних ділянок та паїв.
Загалом Котеляк Лідією проведена плідна робота та вислухана кожна наболіла проблема та думка. Звернення взяті до уваги та передані за допомогою депутатського звернення на опрацювання та вирішення відповідним інстанціям.
Також Лідія Леонідівна зустрілась із керівництвом загальноосвітньої школи I-III ступеня та обговорила питання святкування ювілею даного шкільного закладу.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочів повернулися лебеді (відео)

У Золочів повернулися та оселилися на болотах, біля Шевченківського ставу, лебеді. Своєю красою вони милують око золочів’ян, які раді черговому візиту таких гостей. Мабуть не дарма лебідь, як «святий птах», наділений незвичайно чистою і величною красою, в якій поєднуються сила і ніжність, пристрасть і духовність, вірність і жертовність. Лебідь і […]