Життєдайне виробництво у господарстві “Костів”

У наш час найважливішим  є безпека і якість  продукції,  без хімічних і синтетичних та інших  не природних речовин. На протязі всього процесу вирощування – починаючи із вибору посівних площ і аж до відвантаження  продукції обов’язковим є  дотримання правил життєдайного виробництва.
Що ж таке життєдайне виробництво?  ЖИТТЄДАЙНИЙ  – потрібний, необхідний для життя, що дає життя.

У господарстві “Костів” з великою увагою  ставиляться навіть до маленьких дрібниць.  Посівний матеріал не піддається хімічним обробкам і дезінфекції. Боротьба із шкідниками  проводиться виключно природними методами, бур’яни знищуються механічно або в ручну. Великі зусилля забезпечують високу якість і безпеку  продукції.

Продукти отримані із  господарства “Костів”, яке працює відповідно із вимогами життєдайного виробництва, гарантовано не містять хімічних речовин і мають високу харчову цінність (більше вітамінів, мікро- та макроелементів, природних антиоксидантів), а також багаті на природні смакові та запахові речовини.

Життєдайну продукцію можна придбати у  господарстві “Костів”, що знаходиться за адресою:

с. Поляни, Золочівський р-н., Львівська обл., Україна, 80752

www.organic.co.ua

 

Залишити відповідь

Next Post

Золочівський "Сокіл" прийняв лідера турнірної таблиці

3 червня 2012 року, відбувся 9, та останній тур в рамках Чемпіонату з футболу у Львівській області, Прем’єр ліги. Матч був цікавим, напруженим та багатим на голи. Враховуючи те, що Золочівський “Сокіл” не програвав на домашній арені, всі надіялись тільки на перемогу. Також хочу зазначити, що ніхто не зробив такого протистояння “Карпатам” […]