Жителі Балаклави стали між українськими прикордонниками і російськими військами

У Балаклаві місцеві жителі стали живим щитом між українською прикордонною заставою та російськими військами, вимагаючи не допустити кровопролиття.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

«Між контрольно-пропускним пунктом загону та росіянами живим щитом стали жителі Балаклави, ветерани та родини прикордонників. Вони просять не допустити кровопролиття», – йдеться в повідомленні.

Як зазначають в ДПТСУ, представники російської сторони наполягають на звільненні військової частини, не йдуть на контакт і не представляються. Обстановка напружена до межі.

«Державна прикордонна служба України вживає всіх заходів щодо недопущення силового протистояння і закликає всіх небайдужих громадян не бути сторонніми спостерігачами і не допустити кровопролиття. Також українські прикордонники звертаються до російським військовослужбовцям, попереджаючи про неприпустимість порушення законів України» , – наголошується в заяві відомства.

Нагадаємо, сьогодні близько 13:00 озброєні люди у формі спецназу в кількості близько 300 осіб у повній бойовій екіпіровці зробили спробу захоплення Севастопольського загону морської охорони. Старший цієї групи заявив, що у нього є наказ міністра оборони Росії зайняти морську частину.
Джерело: espreso.tv


Залишити відповідь

Next Post

АРМІЮ УКРАЇНИ ПРИВОДЯТЬ У ПОВНУ БОЄГОТОВНІСТЬ

Виконувач обов’язків президента Олександр Турчинов приводить збройні сили України у повну боєготовність. Про це повідомив секретар РНБО Андрій Парубій на брифінгу у Верховній Раді. “Постановляю ввести в дію рішення Ради національної безпеки й оборони від 1 березня  про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України”, – […]