Журналісти протестують проти наклепу білими аркушами

1 жовтня під комітетом Верховної ради відбулася акція протесту проти законопроекту регіонала Віталія Журавського про наклеп. Про це повідомляє кореспондент “Української правди”.  

Учасники вимагали внести до порядку денного засідання Верховної ради постанову про скасування рішення про прийняття у першому читанні законопроекту Журавського.

У акції взяли участь близько 300 представників преси та громадськості. Зокрема, під Верховною радою протестували журналісти Мустафа Найем, Сергій Лещенко, Ірина Славінська, Богдан Кутєпов, Тетяна Даниленко, Юрій Макаров, Світлана Заліщук та інші.  В руках протестуючі тримають білі аркуші паперу.

Як відомо, 18 вересня Верховна Рада прийняла в першому читанні “регіональний” законопроект про наклеп.

25 вересня в інтернеті стартувала акція протесту проти цього законопроекту, згідно з яким журналістів можуть позбавити волі на срок до 5 років.

____________

Законопроект щодо внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу про посилення відповідальності за посягання на честь та гідність внесенли до порядку денного на наступний пленарний тиждень.

Як повідомляє кореспондент “Української правди”, у порядку денному, розданому журналістам перед початком погоджувальної ради 1 жовтня, проект закону про наклеп має бути розглянутий у другому читанні орієнтовно 16 жовтня.

Залишити відповідь

Next Post

Золочів готовий до опалювального сезону

Про готовність  до опалювального сезону на ХХVIII сесії Золочівської міської ради розповів директор МКП «Золочівтеплоенерго» – Горинчин Р. М. Як повідомив керівник підприємства, на даний час до опалення готові усі 3 котельні та один центральний тепловий пункт, загалом 6,6 км теплових мереж. Було замінено 0,2 км теплових систем у двотрубному […]