Зграя з 262 «пташок» вирушає зі Львівщини до наших оборонців на передову

Чергову партію дронів – 262 «пташок», в межах благодійного проєкту «Пташки Перемоги» отримають воїни 3 окремої штурмової бригади, 24 та 42 окремих механізованих бригад, 80 окремої десантно-штурмової бригади, одного зі стрілецьких батальйонів, а також нацгвардійці та розвідники. Окрім цього, відправили 2 антидронові рушниці. Про це інформує Львівська ОВА.

“Благодійна ініціатива «Пташки Перемоги» Олександра Тіщенка та Ігоря Дулина стартувала менш ніж пів року тому, а цього разу ми передали вже 1500-й дрон. Вдячність благодійникам, бізнесменам та усім небайдужим людям, які підтримують проєкт. Велика честь для нас, що сьогодні разом з нами були також Ігор та Гавриїл, наші захисники, які віддано захищали Україну на передовій і, на жаль, отримали поранення та потребували протезування. Навіть проходячи лікування у Нью-Йорку, вони пам’ятали про побратимів й зібрали кошти на дрони для них. Також 1,5 млн гривень на придбання дронів пожертвувала дружина полеглого захисника України Надія”, – повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Next Post

Звернення Президента України Володимира Зеленського (відео)

Звернення Президента України Володимира Зеленського: “Цей тиждень значно посилив нашу державу і наших людей. Ще й завтра будуть важливі для України новини: для наших воїнів, для всієї нашої держави.  Працюємо над тим, щоб і наступні тижні додали Україні міцності – внутрішньої міцності та потрібної співпраці зі світом. Щоб світ нас […]
Володимир Зеленський