ЖИТТЄВІ ІСТОРІЇ: Іван Раповий – друге народження після Майдану (відео)

Багато мешканців Золочева та району були на Майдані у Києві. Є багато таких, які були у важкий час, коли лунали вибухи та постріли. Один із тих, хто йшов вперед не боячись померти – був Іван Раповий.

Він не зміг сидіти вдома біля телевізора, знаючи, що на Майдані гинуть люди. Разом із товаришем 18 лютого поїхав до Києва. Іван приєднався до 31-ї «Штурмової» сотні Самооборони, ходили у розвідку, визначали сили противника.

Того страшного дня Іван разом із другом Остапом виносили поранених на Інституській. В той час, коли Іван намагався витягнути чергового пораненого куля снайпера вразила його.

Іван Раповий, як то кажуть в народі, народився в сорочці, адже куля пройшла на відстані 2 сантиметри від серця. Врятував життя нашому земляку Євген із Дніпропетровська, який зупинив кровотечу, закривши вихідний і вхідний отвори від кулі. А от інший герой, який намагався витягнути пораненого Івана – Віктор Чміленко із Кіровограда, загинув.

Коли почалася війна на Сході загоївши рани Іван хотів помагати обороняти Україну на сході, не взяли та й розумів, що через поранення, користі більше з нього буде тут. Іван активно допомагає бійцям на фронті, займається переправкою туди автомобілів.

Детальніше про друге народження Івана Рапового після Майдану дивіться у програмі ЖИТТЄВІ ІСТОРІЇ.