Жителька Золочівщини взяла участь у проекті “Рука допомоги” і започаткувала власний бізнес

26 червня 2018 року ми побували у селі Підлипці, Золочівського району де недавно розпочала свою підприємницьку діяльність Галина Лакоцька, мама трьох дітей, яка взяла участь у пілотному проекті “Рука допомоги”. Галина започаткувала свій власний бізнес, відкривши магазин та кафе.

Завідувач сектору з питань праці та соціально-трудових відносин Управління соціального захисту населення Золочівської РДА Леся Мединська розповіла, що учасниками даного проекту  у районі стали вже 60 осіб.

Мета проекту — допомогти вимушеним переселенцям та членам малозабезпечених сімей позбутися залежності від соціальних виплат, отримати достойну роботу або заснувати власний бізнес. Учасники, які давно мріяли про власну справу, мають змогу отримати безвідсоткову поворотну фінансову допомогу (мікрокредит) на обладнання та матеріали для започаткування бізнесу. Сума такого мікрокредиту може складати до 40 прожиткових мінімумів, що у 2018 році складає близько 70 тис. гривень. При цьому повертати потрібно лише різницю між сумою фіндопомоги та сплаченими за три роки податками і зборами. А в разі, якщо учасник стає роботодавцем для двох інших учасників — фінансова допомога взагалі стає безповоротною. Окрім фінансування, учасники проекту на старті своєї підприємницької діяльності отримують консультаційну підтримку та супровід у підготовці бізнес-плану. «Рука допомоги» заохочує місцевий бізнес до створення робочих місць: в разі працевлаштування двох учасників проекту підприємства можуть отримати від держави безвідсоткові кредити на закупівлю нового обладнання.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Золочівського РЦЗ Наталія Гавришків подякувала пані Галині за співпрацю і побажала успіху у роботі.

Усі, хто хоче скористатися проектом “Рука допомоги” можуть звернутися за детальною інформацією в Управління соціального захисту населення Золочівської РДА.

Залишити відповідь

Next Post

Продається 2-кімнатна квартира у Золочеві

Продається 2-х кімнатна квартира в центрі міста Золочева, 38 м. кв. Контактний тел.: 0677002956. Поділіться цим у соцмережах:
Продається 2-кімнатна квартира