Жіночі рюкзаки як альтернатива сумочці

Жіночі сумочки вміщують багато, що потім важко носити і не зовсім добре для здоров’я спини. На допомогу приходять елегантні жіночі рюкзаки, які за ефективністю не поступаються сумочкам, але вміщають більше і зручніші в носінні. Якщо ви шукаєте цікаву заміну улюбленій сумочці, вибирайте рюкзак. 

Носити без навантаження!

Навіть якщо ви любите сумочки, важко заперечити чарівність і функціональність жіночих рюкзаків. У них вміщається більше речей – не лише гаманець, ключі та телефон, а також маленька косметичка та електронне обладнання, наприклад, планшет. У них можна зберігати навіть невеликі покупки. Таким чином, рюкзаки підійдуть динамічним людям, які живуть повним ходом з ранку до вечора, які цінують комфорт, але не за рахунок втрати стилю. Купити оптом шкіряні рюкзаки можна на сайті інтернет-магазину https://virginia-conti.com.ua/kozhanye-ryukzaki.html. Перш за все, вони будуть корисні людям, які мають проблеми зі спиною. Рюкзак не навантажує хребет і набагато зручніший в носінні.

Коли доречний?

Чи можна носити рюкзак будь-коли? У більшості випадків – так! Жіночий рюкзак заважає лише вечірньому вбранню, який, правда, потребує мініатюрних сумочок. Підбирайте, перш за все, до способу життя та стилю. 

  • Повсякденний стиль. Ви можете носити його на прогулянках, зустрічах з друзями чи походах в місто. 
  • Робота. Якщо рюкзак має стриманий та професійний дизайн, його можна використовувати для носіння робочих документів, ноутбука та інших необхідних речей. Він може бути зручним альтернативним варіантом сумки для роботи.
  • Подорожі. Аксесуар може бути зручним супутником під час подорожі. Він дозволить вам носити основні речі, такі як одяг, засоби гігієни тощо. Якщо він має відділення для ноутбука, це також може бути зручно під час відряджень.

Різноманіття моделей

Рюкзаки зі шкіри мають дуже прості форми. Для класичних аксесуарів характерна гладка фактура, хоча можна зустріти моделі з тисненням, наприклад, мотивом зміїної чи крокодилової шкіри, стьобаною фактурою. Зазвичай вони застібаються на блискавку, рідше зустрічаються моделі з рантом або клапаном. Єдине, що їх відрізняє від сумочок, це спосіб носіння. Рюкзаки обирають люди, які хочуть виділитися. Саме для них створені унікальні моделі італійського бренду.  Шкіряні вироби надзвичайно місткі, тому можуть стати ідеальним аксесуаром для прогулянки містом або для коротких подорожей. Вони чудово вписуються в стилі бохо, ретро, ​​романтик, еклектика та оверсайз.

Next Post

Унікальні печери Підкаменя (відео)

Після природної скелі “Триніг” та печери-грот, що розташовані на території Національного природного парку «Північне Поділля» кореспонденти “Золочів.нет” бачили печери Підкаменя. Начальник відділу рекреації НПП “Північне поділля” Михайло Шишка розповів про ці унікальні печери. Детальніше дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: