День пам’яті…

Михайло Цимбалюк голова Львівської ОДА, його заступники, начальники управлінь ЛОДА 15 травня 2011 року взяли участь у заходах з відзначення Дня пам’яті жертв політичних репресій. Спільно з представниками міської влади, правоохоронних органів, ветеранських організацій та чисельної громадськості Михайло Цимбалюк поклав квіти до пам’ятника Жертвам комуністичних злочинів та до пам’ятної таблиці Жертвам спецслужб тоталітарних режимів.

Біля Меморіалу пам’яті жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького” духовенство відправило панахиду за загиблими, закатованими і тими, хто постраждав від політичних репресій. “Тюрма на Лонцького” – це перший в Україні музей-в’язниця.

У своєму виступі голова ЛОДА зазначив: «Збереження пам’яті про невинні жертви нелюдського більшовицького режиму є нагадуванням та пересторогою майбутнім поколінням українців – немає нічого страшнішого за тоталітарний режим. Бездумне винищення українського народу стало основною політикою злочинного режиму, його самоціллю.

На території Львова і області знаходиться ще чимало могил, в яких захороненні закатовані безвинні наші земляки в сорок першому та в післявоєнні роки. І наш обов’язок  відшукати їх, належно впорядкувати, віддати почесті невинно убієнним.

Схилімо ж ще раз голови перед мужністю та волею, віддаймо шану геройству та самопожертві в ім’я Батьківщини наших попередників, і пам’ятаймо, що найгіднішим вшануванням їх жертв стане наша праця, закладена в підмурівок майбутньої, щасливої Української держави».

За матеріалами: www.loda.gov.ua

Залишити відповідь

Next Post

Геологія Золочівщини

З давніх часів людство цікавилося віком Землі. А, справді, коли і як виникла, народилася наша планета? Вік її можна порівняти з віком старенької бабусі чи молодої дівчини? Немає людей-очевидців цих складних змін і процесів, що відбувалися на планеті з моменту її виникнення. її вік, за даними сучасної науки — геології, […]