Здорове серце та судини: ліки та дієтетичні додатки для профілактики

Серцево-судинні захворювання досить підступні і багато які з них наздоганяють людину в самий невідповідний момент. Тим більше, є кілька ключових причин розвитку хвороб: високий рівень холестерину, високий кров’яний тиск, а також куріння і зловживання алкоголем. Все це може спричинити серцеву недостатність, інсульт і навіть інфаркт.

Для підтримки нормальної роботи серця та судин, зокрема у певному віці, потрібно приймати добавки. За допомогою сервісу ліки юа є можливість знайти найнижчі ціни на ліки в Україні. У такому разі потрібен вітамін D, жирні кислоти, магній, вітаміни групи В та багато іншого. Всі ці добавки мають сприятливий ефект і дозволять стабілізувати серцево-судинну систему.

Корисні добавки для серця та судин

Дієта та правильне харчування – основні джерела корисних складових для організму. Якщо цього не вдасться дотримуватись, значить вітаміни та мінерали потрібно приймати ззовні. До найкращих доповнень для серця та судин потрібно віднести такі складові:

  1. Омега-3 жирні кислоти. Знижується ризик виникнення інсульту, зменшується рівень тригліцеридів у крові, адже це вкрай шкідливий тип жиру. Також знижується ризик розвитку аритмії. Нагромадження бляшок сповільнюється;
  2. Вітамін D. Дослідження давно показали, що у людей, які мають серцево-судинні захворювання, є дефіцит даного вітаміну;
  3. Вітаміни групи В. Знижують ризик інсульту, коли згусток крові блокує кровоносну судину і перекриває потік крові в мозок. Також підвищується якість кровообігу основних систем та органів;
  4. Коензим Q10. CoQ10 дозволяє знизити кров’яний тиск;
  5. Магній. При низькому рівні магнію спостерігається скупчення бляшок у судинах, а також підвищується рівень холестерину та кров’яний тиск загалом. При дефіциті магнію буде знижений кортизол, адже це гормон стресу.

Крім того, потрібно приймати вітамін Е, С, а також L-аргінін. Точні інструкції може дати лише лікар після здачі відповідних аналізів та проведення дослідження.

Де придбати препарати?

За допомогою порталу LIKIE можна знайти велику кількість препаратів на вибір, враховуючи свої запити. За кожною позицією є детальна інструкція, актуальна ціна та перелік аптек, де можна придбати заданий препарат. За будь-якими питаннями можна звернутися до менеджерів сервісу, уточнюючи інформацію.

Після вибору товару можна зробити бронювання та згодом забрати його в одній з аптек міста або замовити доставку. Кожен день додаються нові позиції, що дозволить з легкістю ознайомитися з усім асортиментом і пропозиціями. 

Next Post

Вітання для Романа Москаля

Вітання з Днем народження для Романа Москаля.Слова вітання надсилають мама Марія, брат Діма з сімʼєю, похресниця Діанка, до вітання приєднується вся родина.Бажаєм в день народження сил, мужності і відваги! Нехай здоров’я ніколи не підводить тебе, бойовий настрій панує в душі, а в серці живе безмежне щастя! Бажаємо відзначити наступний день […]
Вітання