ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБРОЮ – УНИКНИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
На Золочівщині розпочався черговий місячник добровільної здачі зброї з 1 по 30 жовтня громадяни мають можливість звернутися у Золочівський відділ поліції щоб здати зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, що зберігаються незаконно, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності. Місячник добровільної здачі зброї проводиться з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів, вибухових речовин, а також профілактики злочинів з їх використанням. Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, згідно з вимогами статті 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності.
Громадяни, які у вказаний термін добровільно здали до поліції мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, в подальшому після оформлення відповідних документів мають можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.
Нагадуємо: ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України передбачає відповідальність, зокрема, за зберігання вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу. Вчинення такого кримінального правопорушення карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
За детальною інформацією звертайтесь у Золочівський відділ поліції за адресою м. Золочів, вул. Шашкевича, 43

Золочівський відділ поліції

Залишити відповідь

Next Post

Робота: потрібні працівники в Apple market Y&N

Молода дружна команда професіоналів – шукає співробітників. Якщо ти активний, комунікабельний, креативний та пунктуальний, прагнеш розвиватися та добре заробляти чекаємо тебе на дружню розмову. Ми гарантуємо: Навчання та розвиток Гідну оплату праці Офіційне працевлаштування Оплачувану відпустку Премії та заохочення Телефонуйте: +38 (068) 097 51 38 – Вікторія Поділіться цим у соцмережах: