Збори з керівниками груп гуманітарної підготовки

Днями у Навчальному центрі внутрішніх військ МВС України відбулись одноденні збори з керівниками груп гуманітарної підготовки.

Збори розпочав начальник Навчального центру, полковник  Костянтин Плетко, який у своїй промові наголосив на важливості гуманітарної підготовки у системі навчання та виховання військовослужбовців.

Цікавими були виступи гостей, які торкались різних сфер навчання та виховання військовослужбовців. Брали участь у зборах соціолог, ветеран частини, викладач з товариства «Просвіта» та  декан греко-католицької  церкви міста Золочева.

У перервах між виступами у всіх присутніх була можливість поспілкуватись за солодким столом у неофіційній обстановці.

Даний захід, інформативно насичений, пройшов результативно для слухачів –  керівників груп гуманітарної підготовки. Кожний офіцер взнав багато нового та цікавого.

З заключним словом підбиваючи підсумки виступив заступник начальника Навчального центру з виховної роботи полковник Володимир Удовиченко.

Майор Василь Шуфрич

фото майора Анатолія Романюка

Залишити відповідь

Next Post

Український 3D-мультфільм про Кожум’яку зацікавив іноземців

Перший український повнометражний мультфільм у 3D-форматі “Микита Кожум’яка” зацікавив кінодистриб’юторів зі США, Німеччини та Іспанії. Про це розповів продюсер анімаційної стрічки Дмитро Белінський, інформує ТСН. Роботу було представлено на кіноринку під час Каннського фестивалю. “Ми зараз на стадії переговорів. Вони вивчають наш проект, ми приглядаємося до них. Проект настільки сподобався […]